nesignováno - Párové krajiny: Léto a Zima

Oleje na kartonu, obě 34x23 cm. Nesignovány. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

nesignováno
308966. Párové krajiny: Léto a Zima
Dražba ukončena:13.06.2021 20:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 03.06.2021 10:42:25 7955