nesignováno

308966. Párové krajiny: Léto a Zima

popis: Oleje na kartonu, obě 34x23 cm. Nesignovány. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

dražba ukončena: 13.06.2021 20:11:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 03.06.2021 10:42:25 7955