Evropa 19. století - Ovečky

Olej na plátně, 15x22 cm. Nesignováno Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 22 cm

Evropa 19. století
101856. Ovečky
Dražba ukončena:17.09.2023 20:18:16
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč