nesignováno - Odpočívající

Olej na kartonu, 19x23 cm, nesignováno, nerámováno.

nesignováno
11710. Odpočívající
Dražba ukončena:28.06.2017 19:43:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč