nesignováno

7638. Napoleon na bitevním poli

popis: Litografie, 17x27 cm, rám, zaskleno.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

dražba ukončena: 15.02.2017 21:56:00

vyvolávací cena: 300 Kč

vydraženo za: 400 Kč

400 Kč 15.02.2017 21:46:52 2298
300 Kč 11.02.2017 23:09:50 1610