nesignováno - Napoleon na bitevním poli

Litografie, 17x27 cm, rám, zaskleno.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

nesignováno
7638. Napoleon na bitevním poli
Dražba ukončena:15.02.2017 21:56:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:400 Kč

400 Kč 15.02.2017 21:46:52 2298
300 Kč 11.02.2017 23:09:50 1610