nesignováno - Na trhu

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 33x50 cm. Nesignováno. Nerámováno.

nesignováno
31368. Na trhu
Dražba ukončena:25.04.2019 22:21:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 25.04.2019 22:08:28 5333
600 Kč 25.04.2019 20:42:03 3604