nesignováno - Muž v paruce

Pastel, 40x31 cm, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

nesignováno
13459. Muž v paruce
Dražba ukončena:25.10.2017 18:48:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 000 Kč