nesignováno

60889. Muž v krajině

popis: Olej na plátně, 50x60 cm. Nesignováno. Nerámováno.

dražba ukončena: 01.07.2021 19:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč