Litina, 52x25 cm, nesignováno.

Pozn.: Poškozeno.

nesignováno
7224. Moravo, Moravo...
Dražba ukončena:26.01.2017 20:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč