MENU
Vstup do aukce
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Litina, 52x25 cm, nesignováno.
Pozn.: Poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
nesignováno
7224. Moravo, Moravo...
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
2 600 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 600 Kč
limit (26.01.2017 19:49:33)
474
2 500 Kč
limit (26.01.2017 19:49:32)
2235
800 Kč
2235
700 Kč
238
600 Kč
1171
500 Kč
474