nesignováno

308577. Matka s dítětem

popis: Olej na plátně, 97x78 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 07.05.2021 20:06:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč limit (07.05.2021 14:00:28) 1836