Kombinovaná technika, 40x58 cm. Nesignováno. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 68 cm
> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci