Jan Bedřich Minařík - Lesní interiér

Olej na sololitu, 42x35 cm. Nesignováno Rámováno.

Stav: Malba poškozena. Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 46 cm

o autorovi: 1862, Praha - 1937, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 550 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
82435. Lesní interiér
Dražba ukončena:31.08.2022 21:38:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč