nesignováno

69669. Kubistické zátiší

popis: Olej na kartonu, 48x63 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 28.11.2021 20:28:12

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 400 Kč