nesignováno - Kubistické zátiší

Olej na plátně, 47x61 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 67 cm

nesignováno
152432. Kubistické zátiší
Dražba ukončena:28.01.2026 21:21:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč