nesignováno

63218. Krojovaný chlapec

popis: Olej na plátně, 75x35 cm. Nesignováno. Datováno. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

dražba ukončena: 01.08.2021 20:43:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč

1 100 Kč 01.08.2021 18:35:59 6680
1 000 Kč 29.07.2021 6:57:24 4656