Nesignováno

63191. Krojovaná dívka

popis: Olej na kartonu, 24x27 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 01.08.2021 20:16:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč

1 100 Kč 01.08.2021 20:05:38 2695
1 000 Kč 01.08.2021 6:42:36 3425