nesignováno

62024. Krocení divokého koně

popis: Akvarel, 23x18 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 25.07.2021 20:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 25.07.2021 19:57:23 1968
500 Kč 11.07.2021 7:28:55 4656