nesignováno - Krocení divokého koně

Akvarel, 23x18 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

nesignováno
62024. Krocení divokého koně
Dražba ukončena:25.07.2021 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 25.07.2021 19:57:23 1968
500 Kč 11.07.2021 7:28:55 4656