nesignováno

303987. Kostýmní návrh

popis: Kresba, 23x13 cm. Nesignováno. Vzadu přípis J.M. Gottlieb, šéf výpravý Národního divadla 1882-1967. Rám, sklo.

Pozn.: Pasparta poškozena.

dražba ukončena: 13.03.2020 20:01:48

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč