nesignováno

62920. Konvolut 5 kreseb

popis: Kresby tužkou, cca 26x19 cm. Vloženy v deskách s prostřihávanou ozdobou, kolem roku 1890. Nesignováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 11.08.2021 22:26:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč

1 000 Kč 17.07.2021 13:25:55 5572