nesignováno - Konvolut 2 prací na hedvábí

Nejdelší strana: 33 cm

2x malba na hedvábí, 2x 22,5x19,5 cm. Nesignováno. 2x rám, pasparta, sklo.

Pozn.. Rámy i malby mírně poškozeny.

nesignováno
117684. Konvolut 2 prací na hedvábí
Dražba ukončena:16.06.2024 20:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 16.06.2024 16:25:24 11023