.

303881. Koberec - Evropa, 2. pol. 20. století

popis: Velikost 342x96 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 04.03.2020 20:14:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 04.03.2020 19:50:51 6749
500 Kč 27.02.2020 20:37:23 318