nesignováno

308975. Jeleni

popis: Olej na plátně, 47x63 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Malba poškozena.

dražba ukončena: 14.06.2021 20:06:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 900 Kč