Kolorovaná rytina 19. století, 32 × 24 cm, rozměr s rámem 52 × 39 cm, nesignováno, dedikace na spodní straně listu s uvedením jména. Bonnart. Francouzská provenience, adjustováno ve francouzské umělecké paspartě pod sklem, rámováno ve vkusném galerijním rámu s bohatými plastickými ornamenty na zlatém pozadí. Dedikace na spodní straně listu.