nesignováno - Horse racing

Litografie, 16x26 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

nesignováno
302022. Horse racing
Dražba ukončena:08.11.2019 20:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč