nesignováno

308940. Elegán v cilindru

popis: Olej na plátně, 76x76 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 11.06.2021 20:12:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč