nesignováno - Dívka v šátku

Miniatura - malba na kosti, 6x5 cm. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

nesignováno
31069. Dívka v šátku
Dražba ukončena:24.04.2019 21:53:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:900 Kč