nesignováno - Dívka v kroji

Kresba, 43x32 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozeny.

nesignováno
28466. Dívka v kroji
Dražba ukončena:14.03.2019 19:07:28
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 14.03.2019 19:02:28 3314