nesignováno - Dívka a faun

Kresba, 50x64 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

nesignováno
21894. Dívka a faun
Dražba ukončena:19.09.2018 21:41:14
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 900 Kč