Nesignováno - Děvčátko u pece

Olej na plátně, 23x30 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nesignováno
69774. Děvčátko u pece
Dražba ukončena:05.12.2021 20:32:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč