monogramováno - Dětské portréty

Kombinovaná technika. 67x50cm, 67x53cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Poškozeno.

monogramováno
302696. Dětské portréty
Dražba ukončena:17.12.2019 20:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč