monogramováno

302696. Dětské portréty

popis: Kombinovaná technika. 67x50cm, 67x53cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Poškozeno.

dražba ukončena: 17.12.2019 20:16:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč