nesignováno - Děti

Akvarel, 28x21 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Papír poškozen. Rám mírně poškozen.

nesignováno
22155. Děti
Dražba ukončena:20.09.2018 21:29:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 20.09.2018 21:23:04 243