Kresba, 49x70 cm, nesignováno, rám, zaskleno. Pozn.: Rám mírně poškozen. Papír mírně poškozen. Vydraženo v aukci estarožitnosti.cz (číslo dle aukčního katalogu 17.05.2655; Chaba Karel - Cirkus).