nesignováno - Chalupy se stromy

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 30x40 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba mírně poškozena.

nesignováno
305801. Chalupy se stromy
Dražba ukončena:10.08.2020 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč