nesignováno

20081. Čertovka

popis: Olej na kartonu, 40x56 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozeno, pasparta poškozena.

dražba ukončena: 26.04.2018 22:39:03

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč