nesignováno - Čertovka

Olej na kartonu, 40x56 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozeno, pasparta poškozena.

nesignováno
20081. Čertovka
Dražba ukončena:26.04.2018 22:39:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč