nesignováno - Bez názvu

Kombinovaná technika, 52x40 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

nesignováno
71547. Bez názvu
Zbývá:9 dnů, 8 hodin
Konec dražby:26.01.2022 20:48:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 800 Kč