nesignováno

306071. Barevná kompozice

popis: Olej na kartonu, 41x31 cm. Nesignováno. Nerámováno.

dražba ukončena: 08.09.2020 20:11:48

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč