nesignováno - Barevná kompozice

Olej na kartonu, 41x31 cm. Nesignováno. Nerámováno.

nesignováno
306071. Barevná kompozice
Dražba ukončena:08.09.2020 20:11:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč