nesignováno - Aristokrat s Řádem Zlatého rouna

Tisk, 57x41 cm, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám i papír poškozeny.

nesignováno
16618. Aristokrat s Řádem Zlatého rouna
Dražba ukončena:28.02.2018 19:42:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 16.02.2018 12:37:08 1610
500 Kč 26.01.2018 17:37:08 909