nesignováno

16618. Aristokrat s Řádem Zlatého rouna

popis: Tisk, 57x41 cm, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám i papír poškozeny.

dražba ukončena: 28.02.2018 19:42:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 16.02.2018 12:37:08 1610
500 Kč 26.01.2018 17:37:08 909