nesignováno

62906. Alžběta Bourbonská

popis: Mědirytina, 43x31 cm. Nesignováno. Pasparta.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

dražba ukončena: 11.08.2021 22:12:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč

1 000 Kč 11.08.2021 21:37:01 766