nesignováno

47469. Akt

popis: Asambláž, 33x45 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 30.07.2020 20:21:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč