nesignováno - Akt

Asambláž, 33x45 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

nesignováno
47469. Akt
Dražba ukončena:30.07.2020 20:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč