nesignováno - 2x Erb - Hrubý z Jelení a Hrubý Ritter von

Rozměry: 40x19 cm a 37x18 cm, rámovány, paspartovány, zaskleny.

Pozn.: Rámy poškozeny. Pasparty mírně znečištěny.

nesignováno
17354. 2x Erb - Hrubý z Jelení a Hrubý Ritter von
Dražba ukončena:28.03.2018 21:57:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 15.03.2018 22:09:46 54
500 Kč 05.03.2018 22:23:10 3398