nesignováno

17354. 2x Erb - Hrubý z Jelení a Hrubý Ritter von

popis: Rozměry: 40x19 cm a 37x18 cm, rámovány, paspartovány, zaskleny.

Pozn.: Rámy poškozeny. Pasparty mírně znečištěny.

dražba ukončena: 28.03.2018 21:57:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 15.03.2018 22:09:46 54
500 Kč 05.03.2018 22:23:10 3398