Joža Uprka - následovník - Od kerej? Varianta I.

Olej na kartonu, 63x100 cm. Nesignováno. Rámováno. Zezadu štítek.

Stav: Rám mírně poškozen.

Joža Uprka - následovník
86264. Od kerej? Varianta I.
Dražba ukončena:30.11.2022 20:25:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč