MENU
Vstup do aukce
166. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
25. září 2024 od 20:00
166. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (čtvrtek 2/2)
26. září 2024 od 20:00
166. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
22. září 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: Vintage brýle a optické předměty ze sbírky muzea v Holandsku
16. října 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Olej na plátně, 50x70 cm, rám.
> zpět na aukční výsledky
středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.
2670. Tábor kočovníků
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
vydraženo za:
5 500 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
5 500 Kč
687
5 000 Kč
limit (30.09.2015 17:48:42)
653
4 900 Kč
687
4 800 Kč
limit (30.09.2015 17:48:39)
653
4 700 Kč
687
4 600 Kč
limit (30.09.2015 16:30:42)
653
4 500 Kč
limit (30.09.2015 16:30:43)
687
4 100 Kč
limit (23.06.2015 9:29:40)
687
4 000 Kč
962
1 900 Kč
limit (23.06.2015 9:28:04)
687
1 800 Kč
962
1 700 Kč
687
1 600 Kč
940
1 500 Kč
687