středoevropský malíř 1. pol. 20. stol. - Tábor kočovníků

Olej na plátně, 50x70 cm, rám.

středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.
2670. Tábor kočovníků
Dražba ukončena:30.09.2015 19:27:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč