Český malíř 1. pol. 20. stol. - Interiér kostela

Olej na kartonu, 40x30 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
6669. Interiér kostela
Dražba ukončena:01.12.2016 20:28:54
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 01.12.2016 20:23:54 1206