Kombinovaná technika, 46x66 cm, signováno dole uprostřed Jaroslav Votruba, rám, zaskleno.
1889, Uhřiněves
Žák UMPRUM v Praze (prof. Schikaneder). Procestoval Slovensko, Polsko, Německo i Pobaltí, Na Slovensku si velice oblíbil Vysoké Tatry a také oblast Malých Karpat. Kromě malby se věnuje také grafické tvorbě, především dřevorytu.
Pozn.: Rám poškozen.