nesignováno - Žena v zimní krajině u Božích muk

Olej na kartonu, 35x49 cm, rám, zaskleno.

nesignováno
923. Žena v zimní krajině u Božích muk
Dražba ukončena:29.01.2014 20:55:20
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:2 100 Kč