MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Olej na kartonu, 35x49 cm, rám, zaskleno.
> zpět na aukční výsledky
nesignováno
923. Žena v zimní krajině u Božích muk
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
vydraženo za:
2 100 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 100 Kč
85
2 000 Kč
limit (29.01.2014 20:55:15)
232
1 900 Kč
85
1 800 Kč
limit (29.01.2014 20:55:08)
232
1 700 Kč
85
1 600 Kč
limit (29.01.2014 20:54:59)
232
1 500 Kč
85
1 400 Kč
limit (29.01.2014 20:54:47)
232
1 300 Kč
85
1 200 Kč
232