nesignováno - Žena na poduškách

Olej na plátně, 38x48 cm, rám.

Pozn.: Rám i malba poškozeny, plátno vzadu přetřeno.

nesignováno
1105. Žena na poduškách
Dražba ukončena:26.03.2014 22:03:39
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:2 400 Kč