nesignováno - Zátiší se dvěma citróny a pomerančem

Olej na kartonu, 35x40 cm, rám.

nesignováno
984. Zátiší se dvěma citróny a pomerančem
Dražba ukončena:26.03.2014 19:59:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 26.03.2014 19:52:03 74