nesignováno - Zámek za rybníkem

Olej na kartonu, 33x40 cm, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen a zčásti přetřen.

nesignováno
910. Zámek za rybníkem
Dražba ukončena:29.01.2014 20:58:42
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč