nesignováno - Vojáci

Olej na plátně, plátno nalepené na kartonu, 42x51 cm, rám.

Pozn.: Malba čištěna, rám poškozen.

nesignováno
1375. Vojáci
Dražba ukončena:24.09.2014 20:44:00
Vyvolávací cena:2 300 Kč
vydraženo za:2 300 Kč

2 300 Kč 24.09.2014 19:58:28 357