nesignováno - Uvítání před chalupou

Litografie, 28x42 cm, rám, zaskleno.

Pozn.: Papír na okraji poškozen vlhkostí, rám poškozen a přetřen.

nesignováno
996. Uvítání před chalupou
Dražba ukončena:26.03.2014 20:14:25
Vyvolávací cena:200 Kč
vydraženo za:600 Kč