nesignováno - Svatba v kostele

Olej na papíře nalepeném na plátně, 38x51 cm, papír poškozen, nesignováno.

nesignováno
1384. Svatba v kostele
Dražba ukončena:24.09.2014 21:09:56
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč